Kontakt oss på salg

Gjelder det salg, så ta kontakt på telefon eller e-posten.

Tast 1 for salg!

Dere finner oss på Sellebakk i Fredrikstad

Tlf: +47 69 34 48 00

E-post: info@lasere.no

Kontakt oss på service

Gjelder det service, så ta kontakt på telefon eller e-posten.

Tast 2 for service!

Dere finner oss på Sellebakk i Fredrikstad

Tlf: +47 69 34 48 00

E-post: service@lasere.no

Våre ansatte

Morten Brynhildsen

Daglig leder

900 17 416

morten.brynhildsen@lasere.no

.

Dan-Thomas Jensen

Salgssjef

948 79 659

dan.jensen@lasere.no

.

Sondre Martinsen

Innkjøp / Salg 

907 86 961

sondre.martinsen@lasere.no

.

Sissel Kløvtveit Blestrud

Selger

902 32 515

Sissel.Blestrud@lasere.no

.

Philip Jared Vattøy

Selger

475 14 274

philip.vattoy@lasere.no

.

Bernhard Aaberg

Service

480 43 094

bernhard@lasere.no

.

Evy Ann Abrahamsen

Kontor

476 52 345

kontor@lasere.no

.

Lager

48124933

Lager@lasere.no